Μηχανή έλξης ανελκυστήρων MONA320B του MONADRIVE
video
Μηχανή έλξης ανελκυστήρων MONADRIVE
μόνιμη μαγνήτης σύγχρονη μηχανή έλξης χωρίς γρανάζια
ΜΌΝΑ320Β
Αρχικός
Αποστολή ερώτησής
Chat τώρα
Εισαγωγή προϊόντος
Εισαγωγή προϊόντος
Παράμετρος προϊόντος (προδιαγραφή)
Τάση
380V
Ρόμπινγκ
2:1
Ιβ.Λ.
(630~1000)kg
Elv.Ταχύτητα
(0.5~1.75)m/s
Σιβ Ντιάμ
320mm
Δασμός
S5-40%
Κωδικός IP
IP41
Μέγιστο στατικό φορτίο
3000 κιλά
Ins.Τάξη
F
Βάρος
290 κιλά
Τροχοπέδη
DC110V 2.6A